Restaurace u Šárky – Rozvoz jídla až na chatu 

https://www.restauraceusarky.cz/moje-vize/

Výborná tradiční česká kuchyně.  V rámci domluvené spolupráce je možnost  i individuálního dovážení jídla přímo na Jablochatu.

 

 

Potkávárna u Havrana

www.potkavarnauhavrana.cz

Potkávárna proto, že nám nejde jen o to vybudovat místo, kde se dá ubytovat, přespat a najíst, ale místo, kam se jezdí, protože zde potkáš lidi, které tu chceš potkat, lidi s kterými jsi naladěn na podobnou vlnu, lidi s kterými rezonuješ… Slovo „Potkávárna“…

adresa zde

 

 

Prezidentská chata

https://www.prezidentska.cz/cs/restaurace

Pouze 2,4 Km krásnou procházkou po naučné stezce hrabětických luk Vás dělí od návštěvy unikátního gastronomického zážitku. Prezidentská chata v Jizerských horách nabízí návštěvníkům otevřené dveře téměř 100 leté chaty, krásný dobový interiér, úžasné kuchyně a příjemné obsluhy. Rozhodně stojí za návštěvu.

adresa zde

 

Královka

https://www.hotelkralovka.cz/gastro

Naše samoobslužná restaurace alpského stylu vám nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně z předem vybraných surovin z velké části od regionálních dodavatelů. Myslíme také na vegetariány a hosty se speciálními požadavky , každý den u nás nejdete bezmasé i bezlepkové jídlo. Za pěkného počasí můžete využít prostornou terasu s překrásným výhledem do širokého okolí. Nejen Vaše děti jistě ocení velké venkovní hřiště hned vedle restaurace.

adresa zde